9700 Szombathely, Béke tér 1. Vas megye
Tevékenység
A PRENOR Kertészeti és Parképítő Kft. 1949-ben alapított díszfaiskolája az országban az egyik legnagyobb. Vállalkozásunkban jelenleg közel 250 ha-on folytatunk díszfaiskolai termesztést. Több mint 600 növény faj- illetve fajta egyedeit állítjuk elő a szaporítóanyag mérettől a többször iskolázott, koros növényekig. Emellett foglalkozunk parképítéssel, valamint cégünk végzi Szombathely város területének felén a parkfenntartási munkákat.
A Scotts cég vízoldható- szabályozott tápanyag-leadású, és gyepműtrágyái mellett a faiskolai termesztéshez szükséges segédanyagokat, gépeket is megtalálja nálunk.
Szeretettel várjuk az ország több pontján található kiskereskedelmi egységeinkben is.
Szolgáltatások
díszfaiskola, parképítés, parkfenntartás, kertészeti segédanyagok, gépek forgalmazása, webáruház
Specialitások
Webáruház: www.prenor.eu/scottsshop