Mi a Faiskola.hu?

A kertészeti szaknévsor a növényvásárlók (kertbarátok, kertészkedők, kertépítők) és a kertépítési szolgáltatást igénybe vevők (kerttulajdonosok, építkezők, társasházak) tájékoztatására szolgál. Segít a kertészetek és kerti szolgáltatók megtalálásában, kiválasztásában.

Szeretne jelen lenni a szaknévsorban?

A kertészeti címtár a faiskolák, kertészetek, kertépítők és a kerthez kapcsolódó más szolgáltatók számára kínál megjelenési lehetőséget. A regisztráció és megjelenés ingyenes.

Miért jó, ha regisztrál?

A szaknévsorba regisztráló kertészetek és kerti szolgáltatók közös megjelentésére szolgáló oldal jelentős látogatottságot, forgalmat és további szolgáltatásokat kínál:

• A faiskola.hu 2000 óta ismert és keresett kerti címtár
  • Térképes és kulcsszavas keresési lehetőség
  • Az internetes keresőkben kiváló megtalálhatóság
  • Bármikor, online módosítható adatlapok
  • Ingyenes szolgáltatás

Útmutató a regisztrációhoz »
Regisztráció »

Hirdetési lehetőség

A faiskola.hu oldalon lehetőség van kiemelt képes megjelenések és banner-hirdetések elhelyezésére. A megjelenéssel kapcsolatban kérjen ajánlatot a szerkesztőségtől.

Szolgáltatások kertészeteknek

A faiskola.hu oldalon regisztrált kertészetek és kerti szolgáltatók az kertészeti üzletágat ismerő média- és reklámszakértők szolgáltatásait vehetik igénybe:

• a vállalkozást bemutató videó készítés
  • videó és flash banner reklám készítés
  • kertészeti szakfordítás 32 idegen nyelvre
  • szövegírás, lektorálás kertészeti témakörben
  • saját weboldal készítés, üzemeltetés, frissítés
  • hirdetési kampány tervezés és lebonyolítás

A szolgáltatásokkal kapcsolatban kérje a faiskola.hu ajánlatát.

Média Online Kiadó
1044 Budapest, Béke tér 4.

Adatkezelési tájékoztató >>

Kertészeti szaknévsor